• Utama
  • Maklumat Korporat
  • Direktori Pegawai

Direktori Pegawai

Kosong


Pengarah


Pusat Pelancongan Malaysia (MaTiC)

--@matic.gov.my
03 9235 4949

Mohamad Saufi bin Abdul Rahman


Timbalan Pengarah I


Cawangan Pengurusan & Perkhidmatan

saufi@matic.gov.my
03 9235 4827

Aini Naqiah binti Ahmad


Timbalan Pengarah II


Cawangan Teknologi Maklumat, Aset & Stor

aininaqiah@matic.gov.my
03 9235 4808

Ahmad Rahizan bin Mohd Arif


Penolong Jurutera Kanan


Seksyen Penyelenggaraan & Teknikal

rahizan@matic.gov.my
03 9235 4809

Ili Nadia binti Khairuddin


Pegawai Kebudayaan Kanan


Unit Acara

ilinadia@matic.gov.my
03 9235 4804

Norazmi bin Ahmad


Penolong Pegawai Tadbir


Unit Perolehan

norazmi@matic.gov.my
03 9235 4812

Mohd Azim bin Mohd Nor


Penolong Akauntan


Unit Kewangan

azim@matic.gov.my
03 9235 4802

Mohd Halimi bin Hasan


Penolong Jurutera


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

halimi@matic.gov.my
03 9235 4816

Muhamad Farizul bin Jamahat


Penolong Jurutera


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

m.farizul@matic.gov.my
03 9235 4815

Muhammad Shahrizan bin Abdul Razak


Penolong Jurutera


Unit Teknikal

shahrizan@matic.gov.my
03 9235 4884

Shahrul Nizam bin Bakri


Penolong Jurutera


Unit Teknikal

nizam@matic.gov.my
03 9235 4805

Rafizah binti Ahmad Puaat


Penolong Pegawai Teknologi Maklumat


Unit Pengurusan Infrastruktur Cawangan Teknologi Maklumat, Aset & Stor

rafizah@matic.gov.my
03 9235 4818

Zulfadly bin Shariff Ali


Penolong Pegawai Teknologi Maklumat


Unit Publisiti & Media Baharu Cawangan Teknologi Maklumat, Aset & Stor

zoulfa.shariffali@matic.gov.my
03 9235 4819

Noor Shahida binti Sha'aroni


Ketua Pembantu Tadbir


Unit Pentadbiran

shahidas@matic.gov.my
03 9235 4806

Noriza binti Harun


Pembantu Tadbir


Unit Aset & Stor Cawangan Teknologi Maklumat, Aset & Stor

noriza@matic.gov.my
03 9235 4817

Emma Nahdatul Shima binti Ishak


Pembantu Tadbir


Unit Perolehan

emma@matic.gov.my
03 9235 4807

Hafizan binti Ahmad Zaini


Pembantu Tadbir


Unit Pentadbiran

hafizan@matic.gov.my
03 9235 4810

Mohd Syairazi bin Rusli


Pembantu Tadbir


Unit Pentadbiran

syairazi@matic.gov.my
03 9235 4820

Mohd Fazlee bin Abdul Aziz


Pembantu Tadbir


Unit Pentadbiran

fazlee@matic.gov.my
03 9235 4830

Norshakilah binti Abdul Karim


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

norshakilah@matic.gov.my
03 9235 4900/4848

Mohd Akmal bin Aziz


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pentadbiran

akmalaziz@matic.gov.my
03 9235 4850

Joycelynna Kuan


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

joycelynna.kuan@matic.gov.my
03 9235 4900/4848

KOSONG


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan


03 9235 4900

Nurul Hudhatul Asiqin binti Mohd Nor


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

nurul.mohdnor@matic.gov.my
03 9235 4900/4848

KOSONG


Pegawai Khidmat Pelanggan


NIL


03 9235 4900

Siti Hajar binti Shaari


Pegawai Khidmat Pelanggan


Unit Pelancongan

hajar@matic.gov.my
03 9235 4900/4848

Abu Hurairah bin Abdul Wahab


Pembantu Akauntan (KUP)


Unit Kewangan

abuhurairah@matic.gov.my
03 9235 4814

Norhazwani binti Mohd Kassim


Pembantu Akauntan (KUP)


Unit Kewangan

norhazwani@matic.gov.my
03 9235 4801

Azemi Anak Atan


Pegawai Jentera


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

azemi@matic.gov.my
03 9235 4813

Muhd Hisyamuddin bin Abdullah


Pegawai Kebudayaan (Pembantu Pentas)


Unit Acara

hisyamuddin@matic.gov.my
03 9235 4888

Edil bin Jaafar


Pegawai Kebudayaan (Pembantu Pentas)


Unit Acara

edil@matic.gov.my
03 9235 4885

Anis bin Mohd Nasir


Pembantu Operasi


Pembantu Operasi Unit Pentadbiran

anis@matic.gov.my
03 9235 4800

KOSONG


Pemandu


Unit Pentadbiran

__@matic.gov.my
03 9235 4886

Azrul Nizam bin Shahrir


Pembantu Am


Unit Pembangunan dan Penyelenggaraan

azrul@matic.gov.my
03 9235 4828

KOSONG


Pembantu Am


Unit Teknikal


03 9235 4811
gtag('config', 'UA-129796137-1');